סדנאות

בחרו אזור:

סופר ג׳יפ רחובות

היצירה 15 רחובות

054-4565641

פרונט מוטורס

בנימין שמוטקין 22 ראשל״צ

03-9565352

איציק כיווני פרונט

גרשון 31 תל אביב

03-5625511

מכון אלשיך יחיא

שד הרצל 6 רמלה

08-9242345

מוסך שרפי

מוסך שרפי

052-6218006

צור קשר

סופר ג׳יפ רחובות

מה אנחנו עושים?

בסופר ג׳יפ ניתן למצוא הכל לג׳יפ. מעץ ריח ועד JL חדש ונוצץ שמיובא על ידינו מארה״ב במיוחד בשבילך. בסופר ג׳יפ אנחנו מתמחים בבנייה של כל מה שתעז לחלום עליו – אם זה ג׳יפ מפלצת שיעבור בכל מקום בקלות או ג׳יפ טיולים מזווד שייקח אותך לקצה העולם בחופשות, ולעבודה כשאין ברירה. התקשר עכשיו והתחל לחלום.

לסופר ג׳יפ שלושה סניפים – ברחובות, באר שבע ובחדרה.

היצירה 15 רחובות

איך מגיעים?

פרונט מוטורס

מה אנחנו עושים?

מוסך פרונט מוטורס – 20 שנה של איכות ושירות. לקוחות פרונט מוטורס מקבלים שרות כולל לכל סוגי כלי הרכב – מכונאות כללית, כיוון פרונט ממוחשב, בדיקת מעבדה לכלי רכב אחרי תאונה (שלוחה של מכון התקנים), הגבהה של כלי רכב לפי דרישת הלקוח (כולל אישורים לפי נהלי משרד התחבורה), התקנת אביזרי מיגון, מחלקת חשמל ומיזוג אוויר, הכנה לטסט שנתי.

בנימין שמוטקין 22 ראשל״צ

איך מגיעים?

איציק כיווני פרונט

מה אנחנו עושים?

סדנה לשיפור רכבי שטח במרכז תל אביב, עם נסיון של למעלה מ-30 שנים. את המוסך מנהל במקצועיות איציק חבר, מומחה בהענקת דיאגנוזה מקצועית לרכב וזאת בעזרת שימוש במכשור המתקדם בעולם בתחומו. המוסך מתמחה בהגבהות רכבים בעזרת קיטי הגבהה ייעודיים, התקנת מיגונים וווי גרירה ומתן אישורי הגבהה לפי נוהל משרד התחבורה, תיקון מערכות היגוי ובדיקות רכבים לאחר תאונה תקנה 309.

בין לקוחותינו: משרד הביטחון, צה"ל, משטרת ישראל, חברת החשמל, רשות שמורות הטבע והגנים ועוד.

גרשון 31 תל אביב

איך מגיעים?

גתוס

מה אנחנו עושים?

גתוס הינה חברה פרטית שהוקמה ב-1992 וממוקמת בבאר יעקב.

החברה מתמחה בפיתוח, ייצור, שיווק והתקנה של מוצרים לשיפור וזיווד רכבי שטח, כלי רכב מסחריים ותפעוליים.

החברה מורכבת מ-4 מחלקות עיקריות:
עיצוב ופיתוח: עיצוב ופיתוח מוצרי מתכת שונים כמו מיגון תחתון לרכב, כננות חילוץ, גגוני נשיאה, פגושים קדמיים ואחוריים וווי גרירה.

התקנות: מרכז ההתקנות הראשי והסדנא לשיפורי הרכב ממוקמים בבאר יעקב. במרכז ההתקנות מתבצעות התקנות ווי גרירה והתקנות המוצרים שבפיתוח שלנו, ובסדנא מתבצעים שיפורי הרכב – שדרוג מערכות מתלה, נעילות דיפרנציאל, גגוני נשיאה, שנורקלים, פגושים נושאי כננת ועוד מגוון פתרונות המותאמים לצרכי הלקוח.

התקנות חוץ: התקנת המוצרים במרכזים הלוגיסטיים של היבואנים השונים (חברת המזרח, UMI) ובמרכזים הלוגיסטיים של חברות הליסינג המובילות בשוק.

חנות: בצמוד לסדנת השיפורים ולמרכז ההתקנות בבאר יעקב פועלת החנות של גתוס – חנות בה ניתן למצוא ציוד חילוץ, קמפינג, אבזור לנשיאת ציוד וכיו"ב.

מחלקות אלה מציעות פתרונות כוללים ללקוחותינו המוסדיים, הממשלתיים והפרטיים, ומעניקות להם שירות מקצועי ללא תחרות. גתוס פועלת תחת תו תקן אבטחת איכות ISO 9001, והיא ספקית מורשה של משרד הביטחון לווי גרירה, כננות וחלקי חילוף לרכב.

בין לקוחותינו: משרד הביטחון, צה"ל, משטרת ישראל, יבואני רכב, חברת החשמל, רשות שמורות הטבע והגנים, חברות ליסינג, חברות השכרת רכב ועוד.

איך מגיעים?

מכון אלשיך יחיא

מה אנחנו עושים?

"מכון אלשיך יחיא" הינו מרכז שירות לתיקון וכיוון מתלים לרכב פרטי ומסחרי בפיקוח משרד התחבורה ומכון התקנים הישראלי . העסק קיים מזה 45 שנים ומנוהל על ידי צוות מקצועי ומיומן לפתרון כשלים במערכת המתלים בכל סוגי הרכבים. במקום ניתנים שירותי מוסך: התקנת ערכות הגבהה ומיגונים ומתן אישורים על פי הנוהל הקיים. כיוון פרונט ממוחשב מעבדה מוסמכת לתקנה 308/309 בפיקוח מכון התקנים הישראלי החלפת תותבים למשולשים

שד הרצל 6 רמלה

איך מגיעים?

מוסך שרפי

מה אנחנו עושים?

המוסך בהנהלתו של מיכאל שרפי, קיים משנת 1962 ומתמחה בגיפים, יישור שלדות, מכונאות מורכבת ועוד.
בשירותי המוסך תוכלו למצוא בין היתר :
• טיפולים לג'יפ
• בדיקה ממחושבת לתקלות
• בדיקה לפני קנייה
• הכנת הג'יפ לטסט השנתי
• הרכבת מיגונים
• התקנת קיטים של הגבהות ממגוון החברות המובילות בשוק
•שיפורים לרכבי שטח ועוד…
התעשייה 42, יהוד
 

איך מגיעים?

סופר ג׳יפ רחובות

מה אנחנו עושים?

בסופר ג׳יפ ניתן למצוא הכל לג׳יפ. מעץ ריח ועד JL חדש ונוצץ שמיובא על ידינו מארה״ב במיוחד בשבילך. בסופר ג׳יפ אנחנו מתמחים בבנייה של כל מה שתעז לחלום עליו – אם זה ג׳יפ מפלצת שיעבור בכל מקום בקלות או ג׳יפ טיולים מזווד שייקח אותך לקצה העולם בחופשות, ולעבודה כשאין ברירה. התקשר עכשיו והתחל לחלום.

לסופר ג׳יפ שלושה סניפים – ברחובות, באר שבע ובחדרה.

הזגג 2 חדרה

איך מגיעים?

רכב נתניה

מה אנחנו עושים?

ב"רכב נתניה סוכנות – מורשית טויוטה" פועלת סדנה לשיפור ודיגום רכבי 44X מכל הסוגים.

הסדנה מתמחה ברכבי שטח, בעלת יכולת מגוונות החל מהתקנות פשוטות ועד לבניית רכבים ייעודיים למסעות, עבירות ולצרכים צבאיים.

בנוסף, מרכז השירות מספק שירותי מכונאות, חשמל, דיאגנוסטיקה, פחחות וצבע ומיזוג אוויר.

"רכב נתניה" מוסמכת על ידי מכון התקנים להעניק לבעלי רכבי 4X4 פתרון כולל ומושלם לרכבם.

ההתקנות שאנחנו מבצעים:

  • מערכות מתלים (בולמים וקפיצים) מיגונים
  • פגושים
  • מדרגות צד
  • גגונים
  • כננות
  • שנורקלים
  • מיכלי מים (מקלחת שטח)
  • צמיגי שטח
  • תאורה חיצונית
  • מכלולים מחוזקים (חלקי מתלה מחוזקים, ציריות מחוזקות, מערכות היגוי מחוזקות)

ארז נכפולגר, מנהל הסדנה, בעל 27 שנות ניסיון בתחום רכבי השטח והוא מהמובילים בתחום בארץ. אם אתם מחפשים פתרונות דיגום לשטח או אבחון בעיות מיוחדות ברכב, ארז והצוות ב"רכב נתניה" הם הכתובת שלכם. דברו עם ארז – 054-4897064

דוד פנקס 28 נתניה

איך מגיעים?

מוסך אנדורו

מה אנחנו עושים?

מוסך אנדורו הוקם ב-1992 על ידי ארנון מלאכי, מוותיקי ענף ה-4X4. המוסך והעשייה בו נובעים מתוך אהבת השטח, הקפדה על הפרטים הקטנים, הגינות והבנת צרכיו של הלקוח. מוסך אנדורו מתמחה באבחון ותיקון תקלות מכניות בכל רכבי השטח, שיפורים, התקנת מיגונים, כננות, ווי גרירה, קפיצים, בולמים, פגושים וציוד נלווה לכלי רכב. לצד המוסך פועלת חנות אביזרים לציוד חילוץ, מתנות ואיבזור הרכב. בנוגע לכל מה שקשור לנהיגת שטח, ארנון בעצמו הינו נהג שטח ותיק ומנוסה. במוסך מבוצעים שיפורי 4X4 על פי תקן ותקנות התעבורה ברישיון בלבד. מיטב מנהגי השטח בישראל מטפלים ברכביהם במוסך אנדורו. סוכנות אנדורו גם שיווקה בעבר טרקטורונים אך היום כל עיסוקה והקדשת המאמצים מתמקדים בטיפולים ברכבי 4X4. המייחד את סוכנות אנדורו הוא היחס האישי, ההגינות, והמקצועיות, בדברים אלה ארנון מלאכי לא מתפשר.

מוסך אנדורו הינו מוסך מורשה משרד התחבורה לטיפול בכל כלי הרכב.

רחוב תדהר 3 פרדס חנה

איך מגיעים?

דרך השטח בשרון

מה אנחנו עושים?

מוסך דרך השטח הוא מוסך ותיק, בעל מוניטין מעולה, הממוקם בתוך קיבוץ שפיים, ומעניק שרותי: מכונאות, חשמל ודיאגנוסטיקה, מיזוג אוויר, פחחות וצבע, לקהילה הממוקמת מנתניה עד להרצליה, מהים ועד הקו הירוק שבמזרח כולל גוש תל מונד ועוד. המוסך היה מורשה קיה (משנת 1999 ועד לשנת 2015) ומאוחר יותר (ב- 2007) נוספו המותגים: סוזוקי, קרייזלר, ג'יפ ודודג', המיובאים על-ידי קבוצת 'מכשירי תנועה'.

ב-2015 חברנו ל'אוטופרו – רשת מוסכים מומחים', כמוסך מומחה לקיה ויונדאי.

מה זה מוסך מומחה?

1.  המקבילה של המהפכה הסלולארית – משרד התחבורה מוביל מהפכה צרכנית בתחום מוסכי הרכב.

2.  מהיום אין רק מוסכי יבואן יקרים, שרק להם יש את הידע והכלים לטפל באופן הראוי במכוניתכם.

3. מוסך מומחה בפיקוח משרד התחבורה: זהו מוסך שיש לו את הידע, הכלים, המחשוב והספרות המקצועית הדרושה לטיפול ותיקון מותג מסוים, כמו של מוסך מורשה יבואן.

4.  מוסך מומחה, משתמש בחלקי חילוף מקוריים שיובאו ארצה ביבוא מקביל, או בחלקים תחליפיים באיכות גבוהה. מדובר בחלקים זהים לחלוטין לחלקים המקוריים, רק ללא האריזה עם סמל המותג.

5.  אנחנו בין הראשונים להרים את הכפפה, בכך שחברנו “אוטו-פרו” – רשת מוסכים לקיה ויונדאי (השייכות לאותו קונצרן רכב וחולקות ביניהן חלקים רבים).

6.  כתוצאה מהנ”ל, אתם יכולים ליהנות מהידע, המקצועיות והאיכות כמו של מוסך יבואן (ויותר), אבל המחירים יהיו נמוכים לפחות ב-20%.

שירותיו המגוונים של המוסך כוללים: מכונאות, חשמל, מיזוג-אוויר, דיאגנוסטיקה, פחחות וצבע, שיפור ושדרוג מכוניות 4X4, שיפוץ וחידוש כלי רכב קלסיים ואספנות, הכנה, תחזוקה ורישוי מכוניות מרוץ, ראלי, קארטינג ואופנועי מרוץ.

הצוות שלנו מנוסה מאד, מקצועי, אדיב, אמין ובעל תודעת שירות מפותחת.

בשנים האחרונות, יבואני הרכב שאותם אנו מייצגים, עורכים סיקרי דעת קהל טלפוניים, בקרב לקוחותינו.

אנו מצהירים בגאווה רבה, שלאורך כל הדרך, אנחנו בין המוסכים המצטיינים.

העובדים שלנו במחלקות הפחחות והצבע הם ברמה מקצועית גבוהה ביותר, זאת יחד עם מדיניות המוסך: שימוש בחומרים הטובים ביותר, עבודה יסודית וביקורת עצמית, הם הגורמים לתוצאות המצוינות שמתקבלות.

אנחנו יודעים לתת ללקוחות תנאים כמו 'מוסכי ההסדר', כלומר: הפחתת דמי ההשתתפות העצמית ורכב חילופי במידה והתיקון יארך יותר מיום אחד.

 

איך מגיעים?

מוסך סגול כרמיאל

מה אנחנו עושים?

סוכנות טויוטה החדשה בכרמיאל – סגול, היא סוכנות הרכב המורשת הגדולה בצפון, הכוללת אולם תצוגה לרכבים חדשים, מתחם טויוטה "סלקט" לרכבי יד שניה ומרכז שירות לרכבים פרטיים, מסחריים ורכבי שטח, בו יינתנו מגוון רחב של שירותים:
 דיאגנוסטיקה, חשמל, מיזוג אוויר, כיוון פרונט, צמיגים, פחחות, מחלקת 4X4 ועוד.

לפרטים נוספים אפשר לפנות לשחר בטלפון 076-5312223 או 050-4050731.

צור 4 כרמיאל

איך מגיעים?

הידרו עוז M.D.O

מה אנחנו עושים?

אנו מתמחים בבניית קאסטום של רכבי שטח הן סדרתיים והן תחרותיים.פגושים מיגונים כננות הגבהות נעילות ועוד.

דרך חיפה 33/10 קריית אתא

 

איך מגיעים?

פרוג׳יפ

מה אנחנו עושים?

בפרוג'יפ מתמחים בהגשמת חלומות. מגוון האופציות נע החל מהכשרת רכבי 4X4 לצורך טיולי שטח ופנאי, רכבי עבודה כבדים לתנועה בשטח קל או קשה וכלה בבניית רכבים לתחרויות שטח ועבירות מקצועיות בארץ ובעולם. העבודה בפרוג'יפ מקצועית ועומדת ברמת דיוק גבוהה וקפדנית במיוחד תוך ליווי אישי של כל פרוייקט והדרכה מעשית על ידי הצוות. פרוג'יפ משווקת את מיטב המותגים של החברות המובילות בעולם בתחום שיפורי הרכב: FOX,OX,EFS, TJM,WARN,ARB בפרוג'יפ נציע לך מבחר קפיצים, בולמים, כננות, ווי גרירה, פגושים, מיגונים, נעילות דיפרנציאל, גגונים, שנורקלים ועוד.. רק אצלנו תמצא מיגונים יחודיים המותאמים באופן אינטגרלי לכל סוגי רכבי השטח ופיתוחים מיוחדים נוספים כדוגמת נעילה קדמית – הראשונה מסוגה בארץ – לרכבי ניסן טראנו המותקנת מזה מס' שנים בהצלחה רבה. בשנים של עבודה נצברו נסיון, הערכה ומוניטין רב וכיום בנוסף ללקוחות הפרטיים של הסדנה ניתן למנות חברות מסחריות רבות כגון חברות ליסינג, יבואני רכב, וכן גופים ציבוריים ובטחוניים כגון: בתי זיקוק, רפא"ל, מי-כרמל, אצ"מ, תמ"ן ועוד.

איך מגיעים?

מוסך גבע

מה אנחנו עושים?

מוסך גבע הינו מוסך ותיק המתמחה ברכבי 4X4 ולנדרובר בפרט. בנוסף להיותנו המובילים בארץ בתיקוני דיפנדר ודיסקברי , אנו מתקינים נעילות, בולמים ושיפורי רכב אחרים כמו כן גם שיפורים מיוחדים. המוסך מתמחה בהסבות לנדרובר דיפנדר לגיר אוטומט. מבין לקוחותינו גם גופים ממשלתיים וביטחוניים . צוות המוסך הינו צוות ותיק ומנוסה , בהנהלת יורם ידין ("יורמי"). למוסך קבוצת עבירות המשתתפת במרוצים בארץ ובעולם ברכב אשר נבנה על ידי צוות המוסך. המוטו שלנו: "החלומות שלך הם העבודה שלנו"

 

איך מגיעים?

מוסך אנדורו

מה אנחנו עושים?

מקור הצמיג והפרונט מתמחה במתן שירותים לרכבים פרטיים, משאיות, רכבי חקלאות, מלגזות, אופנועים, וטרקטורונים.
אנחנו גאים להיות בין החברות הוותיקות ביותר בישראל בתחום הרכב ובבאר שבע בפרט משנת 1984.
החברה ממוקמת באזור התעשייה עמק שרה ומאחורינו ניסיון של למעלה מ-100 שנים בתחום.
צוות המוסך מונה צוות של כ- 27 עובדים.
מקור הצמיג והפרונט משרתת אלפי לקוחות פרטיים וכ- 450 לקוחות מוסדיים.
לחברה קשרים הדוקים ושיתופי פעולה עם גורמי מקצוע מהשורה הראשונה בענף. כגון תעשיות ביטחוניות ושלל יבואני ויצרני רכבים בעולם.
מקור הצמיג מתקינה את המותגים המובילים ביותר בתחום שיפורי רכב 4X4
קפיצים ובולמים,בולמי הזעזועים מרסנים את הקפיץ ואת תנועת הגלגל ומשפרים משמעותית את חוויית המשתמש בנהיגת כביש ושטח. הקפיצים מיועדים להגביהה את הרכב וכך לאפשר מעבר טוב יותר בשטח מסולע.
מקור הצמיג משווקת את המותגים המובילים בעולם בתחום שיפורי הרכב תוך התאמת המוצר לצרכי הלקוח ומתן דגש על איכות ונוחות השימוש.

הפלדה 18 באר שבע

איך מגיעים?

עולם השטח

מה אנחנו עושים?

עולם השטח הוקמה ב 1998 על ידי רועי רסוני כחטיבה עצמאית לצד "מוסך המרכז" הקיים משנת 1974 ומתמחה בתיקון רכבי שטח.

הסדנא עוסקת בייצור, מכירה והתקנה של ציוד ייעודי לרכבי שטח – דיגומי רכב על פי דרישת הלקוח והתקנת ווי גרירה לכל סוגי הרכבים והינה ייחודית במינה באזור אילת והערבה.

הסדנא צעירה, דינאמית וחרטה על דגלה מחויבות למקצועיות ואיכות ללא פשרות. ההתקנות מתבצעות תחת פיקוח של הטכניון ורישיון משרד התחבורה.

בין לקוחות עולם השטח נמנים חברות וגופים רבים, כגון: משרד הבטחון, קצ"א, מקורות, רשות שדות התעופה, חברת המלח, מכבי אש ועוד.

עולם השטח מעניקה שירות וטיפול אישי לכל לקוח.

איך מגיעים?

סופר ג׳יפ באר שבע

מה אנחנו עושים?

בסופר ג׳יפ ניתן למצוא הכל לג׳יפ. מעץ ריח ועד JL חדש ונוצץ שמיובא על ידינו מארה״ב במיוחד בשבילך. בסופר ג׳יפ אנחנו מתמחים בבנייה של כל מה שתעז לחלום עליו – אם זה ג׳יפ מפלצת שיעבור בכל מקום בקלות או ג׳יפ טיולים מזווד שייקח אותך לקצה העולם בחופשות, ולעבודה כשאין ברירה. התקשר עכשיו והתחל לחלום.

לסופר ג׳יפ שלושה סניפים – ברחובות, באר שבע ובחדרה.

דרך אליהו נאוי 13, באר שבע

איך מגיעים?

מוסך המישור

מה אנחנו עושים?

מי אנחנו:
מוסך המישור נוסד בשנת 2006, ע"י דן ויצחק אסולין.
המוסך מספק שירותי מכונאות כללית, חשמלאות כללית ומיזוג אוויר.
חילוץ רכבים מהשטח 24/7.
התקנת ווי גרירה לכל סוגי הרכב כולל אישור התקנה למשרד הרישוי.
המוסך מספק שירותי איבזור לרכבי 4X4:
נעילות דיפרנציאל – מכל הסוגים – נשלטות ואוטומטיות
החלפת יחסי העברה בסרנים, ציריות מחוזקות וכו'.
התקנת כננות – עם אישור התקנה.
התקנת מתלים משופרים – קפיצים ובולמי זעזועים.
התקנת קיטים להגבהה.
התקנת שנורקלים, גגונים.
החלפת תותבים וחלקי מתלה משופרים.
התקנת איבזור תאורה-פנסי לד, גשרי תאורה וכו׳.
מוסך מורשה POLARIS-TOMCAR
דן אסולין:
בתחום משנת 1995
בעל כתב הסמכה לניהול מוסך.
בעל נסיון רב בתיקון רכבי שטח, חילוץ רכבים מהשטח.
יצחק אסולין:
בתחום משנת 2002
בעל נסיון רב במכונאות וחשמלאות רכב.

איך מגיעים?