מותגים

FOX

כבר למעלה מארבעה עשורים ניצבים בולמי הזעזועים של פוקס בחוד החנית של הפיתוח וההנדסה בעולם בולמי הזעזועים למרוצים. אם זה למזחלות שלג, אופני הרים, אופנועים, טרקטורונים, Side by Side, מכוניות, טנדרים וכלי רכב מיוחדים.

הכל החל ב-1974 כאשר בוב פוקס – מייסד FOX – החל להתחרות במירוצי מוטוקרוס עם בולמי-זעזועים מתוצרתו. מאז לא הפסיקה FOX לרגע את המירוץ ולא סגרה את אחיזתה במצערת. כלי רכב המצויידם בבולמי הזעזועים של FOX ונהגי המירוצים הנוהגים בהם טיפסו לראש טבלאות הדירוג בכל ענף ספורט אליו נכנסה החברה: מהחולות של הבאחה 1000 לדיונות של דאקר ולמורדות של אליפות העולם לאופני דאון-היל.

צוות המהנדסים של פוקס מבצע ניסויים רבים ומפרכים בעזרת הספורטאים ונהגי המירוץ שלה לאורך כל השנה. המידע הרב שהם צוברים והיישום היעיל שלו במוצרי החברה הוא זה שעושה את ההבדל בין בולם של FOX לכל בולם אחר.

FOX מבוססת על מירוצים ומונעת על-ידי המוצרים שהיא מפיקה. אבל היא אינה מגבילה את הדחיפה להצלחה רק לזירת המירוצים, בפוקס זה קורה בכל יום. זו הסיבה האמיתית שמוצריהם האיכותיים ביותר בשוק ונותנים את התמורה הטובה ביותר לכספכם. בוב פוקס מייסד החברה אומר: "זה עולם תחרותי שם בחוץ, זהו עולם דרוויני. מטרתנו היא לייצר את המוצר הטוב ביותר שלקוח יכול לרכוש. זו הייתה נקודת המוצא שלנו, זהו המקום שבו אנו נמצאים כיום ואנו לא מתכוונים לשבת על זרי הדפנה ולומר שסיימנו. לעולם לא נסיים!".

טכנולוגיות FOX

טרקטורונים
רכבי מירוץ – שטח
רכבי שטח
QAB
מעקף פנימי Internal Bypass
Positive-Sensitive Damping/ Bottom out Control
Side by Side
EVOL Air Chamber​
FLOAT Air Spring
טרקטורונים