אודות אאוטבק טכנולוגיות

"אאוטבק טכנולוגיות" החלה את פעילותה בשנת 2003 כשהיא מייבאת שלושה מותגי פרימיום לרכבי שטח. במשך שנות הפעילות הרחיבה "אאוטבק טכנולוגיות" את תחומי העיסוק על ידי יבוא מותגי פרימיום נוספים לרכבי שטח. כיסוי ענף הרכב ממשיך להתרחב עם נגיעה בספורט המוטורי ויבוא רכיבי מתלה ובולמי-זעזועים ייעודיים לצרכים של רכבי מרוץ בכל קטגוריה. כמו כן נוסף מגוון רחב של מוצרים: רצועות אלסטיות עם או בלי מותחנים, חבלים ייעודיים לקשירה ועוד. לאורך כל שנות הפעילות נוספו מותגים נוספים רבים – וב"אאוטבק טכנולוגיות" נבחרו רק הטובים ביותר. בשנת 2005 התחילה החברה לעסוק גם במתן פתרונות לציי רכב גדולים.

"אאוטבק טכנולוגיות" עשתה לעצמה שם כשהפיקה פתרונות ייחודיים ומקוריים לצרכים המיוחדים של משהב"ט, גורמים ממשלתיים ואחרים. עם יכולת ייחודית לתפור חבילה כוללת שמתאימה לכלי רכב מכווני-משימה. מכיול המתלים והתאמת הקפיצים והבולמים, שינויים עמוקים במערכות הנעה ועד למגוון אביזרים היקפיים. יכולת זו עומדת גם לרשות לקוחות פרטיים אשר מצפים להפיק יותר מרכב השטח שלהם. בנוסף קיימת מעבדה לשיפוץ בולמי זעזועים המסוגלת להתאים את בולמי-הזעזועים לדרישות המיוחדות של כלי הרכב בו הוא יותקן. ל"אאוטבק טכנולוגיות" יש את הידע לפתח חבילה מושלמת המשלבת קפיצים ובולמי-זעזועים למשימות מיוחדות או לספורט מוטורי על כל אחד מענפיו. זירת הניסויים המקומית שלנו, היא גם זירת מירוצים נמרצת ופעילה. כמו היצרנים המובילים אותם אנו מייצגים, גם אאוטבק טכנולוגיות מעורבת בספורט המוטורי ורואה בו כר פורה לפיתוח והתאמת המוצרים לצרכים המקומיים כמו גם מקור לרעיונות ופיתוחים חדשים אשר יתאימו טוב יותר לשטח הישראלי ולמזג האוויר הישראלי.

אאוטבק טכנולוגיות גאה לסייע לצוותים המובילים את ליגות המירוצים הישראליות. אנו עוזרים לצוותים האלו להגיע להישגים בזירת המירוצים המקומית כמו גם בליגות מירוצים בינלאומיים בזכות מוצרינו ובזכות הליווי הצמוד של הצוות המקצועי של אאוטבק. בסוף שנת 2010 עברה החברה למשכנה החדש באיזור צריפין. משכן זה כולל משרדים, חדר הרצאות והדגמות מרווח, מעבדת בולמים, חדר דיינו, שטחי אחסנה וסדנת פיתוח. ב"אאוטבק טכנולוגיות" אנו מחוייבים לאיכות הגבוהה ביותר של מוצרינו ושל השירות הניתן לפיכך אנו פועלים במסגרת תקן ISO9001 המחמיר. תקן ISO 9001 הוא מודל להבטחת איכות בתיכון (Design), פיתוח, ייצור, התקנה, מתן שירות ובתחזוקה. הדרישות המוגדרות בתקן זה מיועדות למנוע אי התאמות בכל שלבי מחזור האיכות מהתכנון ועד למתן השירות והתחזוקה.

אאוטבק טכנולוגיות הינה חברת B2B, מוצריה נמכרים באמצעות רשת מתקינים מורשים בפריסה ארצית, לפרטים על מגוון האפשרויות ומחירים ניתן לפנות למתקינים המורשים.

אודות

האנשים מאחרי אאוטבק

אילי שרמן

תפקיד: בעלים. מנהל שיווק
הובלת תחום השיווק והמכירות על מנת לאפשר ללקוחות החברה להנות מפתרונות מובילים ושרות מעולה.

האחריות שלי
האחריות שלי היא לדאוג שאאוטבק טכנולוגיות תמשיך להוביל את תחום שיפורי הרכב בישראל, לתת תשובות מקצועיות וליצור מאגר לקוחות שנהנה ממוצרי החברה. יש לי רגישות מאוד גדולה ללקוחות שלנו ולכן האחריות שלי היא לתת שרות יוצא דופן הכולל גם מוצרים מובילים וגם שרות מעולה והכול בצורה אנושית ותומכת.

הדרייב שלי
לעזור לאנשים להגשים את החלומות שלהם בתחום האוטומוטיבי.

מילה אישית
אני מטייל הרבה בשטח בארץ ובעולם ואוהב כל מה שקשור בטיולים ושטח.

רכב החלומות שלי
יש לי יותר מחלום אחד. כבר כמה שנים שאני משפץ (בשלבים) דיפנדר בנזין ארוך 94 בעזרתם הנדיבה של אנשי ״דרך השטח״. במשך כעשר שנים חיפשתי Land Rover Forward Control. ב-2015 נמצא המיועד בשוויץ ובתחילת 2016 הוא עלה ארצה. אני מקווה להגיע מתי שהוא גם לסוברו טנדר, או יונימוג, ומקווה להמשיך לחלום

איציק כהן

תפקיד : בעלים. 
התפקיד שלי בחברה הוא להיות אחראי על הצד הטכנולגי ועל הפתרונות הטכניים ללקוחות החברה.
כמו כן אני נמצא בקשר הדוק עם הלקוחות המוסדיים של החברה ונמצא בקשר הדוק עם הספקים הבינ"ל המובילים בעולם כדי לאתר טכנולוגיות ולהביאן לישראל.

האחריות שלי
להביא את הטכנולגיה המתקדמת ביותר בעולם לשוק הישראלי. לחקור ולהכיר את החידושים בתחום
וזאת באמצעות ביקורים בתערוכות וקשר עם האנשים הטכניים בחברות המובילות את התחום בעולם.

הדרייב שלי
הוא לפתור בעיות טכנולגיות מורכבות, להיות תמיד בחזית הידע בתחום ולהכיר את הצרכים המשתנים של הלקוחות השונים.

מילה אישית
אני אוהב את תחום הרכב, אוהב שטח ונהנה לשלב בין האהבות שלי

רכב החלומות שלי
טרופי טראק