אאוטבק טכנולוגיות משיקה את מותג השיפורים K-SPORT בישראל

חברת K-SPORT, אחד ממותגי השיפורים המובילים בעולם – מגיעה לראשונה לישראל. K-SPORT מתמחה בייצור ותכנון של מערכות מתלים מתקדמות, בלמים משופרים לרכבי ספורט, ובולמי אוויר. לחברה, שמרכז הפיתוח שלה נמצא בארה"ב ובסיסה ממוקם בטייוואן, ניסיון של למעלה מ-20 שנה בתחום שיפורי הרכב, והיא מציעה אפשרויות שדרוג רבות; החל מאביזרים בודדים ועד לקיטים שלמים המשנים את ביצועי הרכב לחלוטין.

לארץ מגיעה K-SPORT  תחת חסותה של היבואנית אאוטבק טכנולוגיות, המתמחה בשיפורים לרכבי כביש ושטח ומכירת וציוד היקפי ומשלים. באאוטבק טכנולוגיות מעבדת בולמים המתקדמת מסוגה בישראל הכוללת ציוד טכנולוגי ייעודי לתיקון, שיפוץ הרכבה ומילוי של בולמים. בזכות הציוד המתקדם, כח האדם המיומן והאיכותי והידע שנצבר לאורך שונים כתוצאה מעבודה מול הגורמים בעלי הדרישות הגבוהות בשוק הישראלי (יחידות מיוחדות, קבוצות מירוץ, גופים ממשלתיים ועוד) יכולה אאוטבק להציע שרותים של התאמה וכיול של כל בולם לדרישות הלקוח ברמה הגבוהה ביותר. במעבדה ניתן גם לשפץ ולחדש בולמים משומשים על פי דרישה.  אאוטבק טכנולוגיות תספק ייעוץ, שירות והכוונה לכל מוצרי K-SPORT שיגיעו ארצה.

המותג K-SPORT מצטרף אל מותגים מובילים שמיובאים על ידי אאוטבק, ביניהם: FOX , OHLINS, RHINO-RACK, SuperPro, EIBACH, ואחרים.

בארסנל הדגמים שמציעה K-SPORT, ישנם למעלה מ-1,200 תצורות שונות לבולמי זעזועים, מערכות בלימה ומערכות מתלי אוויר, כאשר מדי חודש משיקה החברה דגמים חדשים שנועדו לספק מענה רחב ומגוון למכוניות נוספות ולדרישות הכיול של הלקוחות; החל מערכות בסיסיות לשיפור מכוניות עממיות, וכלה בערכות מירוצים מתוחכמות ומוצרי פרימיום בעלויות של עשרות אלפי דולרים לקיט. בנוסף, מציעה K-SPORT מגוון עשיר של פריטים ייחודיים המיוצרים בתהליך CNC מדויק; כולל חישוקי אלומיניום, צלחות בלימה וקליפרים, קיטים ייעודיים להנמכת הרכב, בלמי יד הידראוליים מתקדמים, קויילאוברים מורכבים בעבודת יד, מחברי מתלה, ברגי טיטניום איכותיים ועוד.

K-SPORT מציעה שדרוגים, שיפורים ואביזרים ייעודיים לרכבי ראלי, דריפט, אספלט, דראג, סטריט, פרו רייסינג ואחרים. המוצרים מותאמים לרוב מותגי הרכב הקיימים, ביניהם ב.מ.וו, אאודי, מאזדה, הונדה, פורד, סוברו, סיאט, מיני, מרצדס, וולוו, פולקסווגן, סקודה, ניסאן, קיה, פורשה, למבורגיני ועוד.

פעילות החברה מתפרשת על כל רחבי הגלובוס, ומוצריה נמכרים בכ-50 מדינות באמריקה, אירופה ואסיה. חברת K-SPORT מעסיקה כ-180 עובדים, במפעל ששטחו למעלה מ-30,000 מ"ר. כל מוצרי החברה עומדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר – בין אם הם מיועדים לשימוש תחרותי במסלול המרוצים, ובין אם לשימוש פרטי בכביש הציבורי בכל רחבי העולם.

נהגים רבים וקבוצות מרוצים רשמיות בחרו להתקין את בולמי הזעזועים ומערכות הבלימה מבית K-SPORT ברכביהם, ונעשה בהם שימוש שהביא להישגים מכובדים במרוצים מתחומים שונים בהם מרוצי ראלי, TIME ATTACK, גרנד פרי, דריפטינג, ותחרויות נוספות.

K-SPORT מחויבת להביא ללקוחותיה את המערכות הטובות ביותר, ולכן עושה שימוש בחומרים איכותיים ובמכשור מתקדם. בולמי זעזועים בטכנולוגיית MONOTUBE שמאפיינת בעיקר מותגי קצה, מאפיינת מגוון רחב של דגמים במקרה של K-SPORT, לצד טכנולוגיות ייצור מהמתקדמות בעולם. החברה מפתחת ומייצרת את כל מוצריה תחת התקנים המחמירים ביותר, דוגמת TUV Osterreich ו-FIA, ופועלת בצמוד ל-ARTC (מרכז מחקר הרכב העולמי), שתפקידו לספק חוות דעת על מוצרים העוברים תחת זרוע הבדיקה שלו. מהנדסי החברה המנוסים בודקים בבחינה מדוקדקת כל חומר גלם המתקבל במפעל עוד לפני שנכנס אל תהליך הייצור. חומרי הגלם אשר אינם עומדים בתקני האיכות המחמירים, אינם ממשיכים אל תהליך הייצור.

בקרת האיכות הקפדנית מתבצעת כמובן גם אחרי תהליך הייצור ולפני תחילת השיווק. נהגי החברה בוחנים כל מוצר חדש במסלול הבית של החברה, כמו גם במרוצים וימי אימון רשמיים. כל זאת במטרה לעמוד בסטנדרטים הקשוחים והבלתי מתפשרים של עולם התחרויות המקצועי אותם חרטה חברת K-SPORT על דגלה.

K-SPORT לוקחת חלק פעיל גם במרוצים בארה"ב, ומתחזקת קבוצת דריפט מצליחה החמושה בניסאן 350Z בעלת 800 כ"ס ונהוגה בידי קורי הוספורד.

הגעתו של מותג איכות נוסף לתחום שיפורי הרכב, תאפשר למשדרגים המתחילים או המתקדמים ליהנות מהיצע גדול יותר של אביזרים ייעודיים לרכבם – גדול יותר מזה שהיה זמין עד עתה, ובכך ליהנות מאותם המוצרים בהם עושים שימוש משדרגים מכל רחבי העולם. אאוטבק טכנולוגיות גאה לעמוד בחוד החנית של שיפורי הרכב בישראל, הן בתחום הכביש, והן בתחום השטח, תוך נכונות לסייע ללקוחותיה לבנות את רכב החלומות שלהם צעד אחר צעד.