מותג בולמי הזעזועים OHLINS – עכשיו בישראל!

אאוטבק טכנולוגיות גאה להיות היבואנית הרשמית של אחד היצרנים הטובים בעולם לבולמי זעזועים – OHLINS. חברת OHLINS (אוהלינס) השוודית מתמחה בייצור בולמי זעזועים משופרים למכוניות, אופנועים, טרקטורונים ורכבי שטח.מי שמחפש שיפוץ בולמים ברמה גבוהה, זו המוצר. עם ניסיון של למעלה מ-40 שנה בתחום, נחשבת OHLINS למובילת דרך בתחום. מעל הכול, ידועה החברה בטיב מוצריה ובאיכות הבלתי מתפשרת שלהם. עובדה זאת מיצבה את החברה כמובילה בתחומי הביצועים של הבולמים, הקידמה, הפיתוח והשירות.

את בולמי הזעזועים של OHLINS ניתן למצוא בדגמים ספורטיביים של מותגים מובילים בתחום המכוניות והאופנועים; ב.מ.וו, פורשה, ימאהה ודוקאטי הם רק חלק קטן מהיצרנים שבחרו לעשות שימוש בבולמי הזעזועים של OHLINS במוצרי הפרימיום שלהם.

לארץ מגיעים מוצרי  OHLINSהמיועדים למכוניות, רכבי שטח ובאגי SIDE BY SIDE, תחת חסותה של היבואנית אאוטבק טכנולוגיות – חברה המתמחה בשיפורים לרכבי כביש ושטח ומכירת וציוד היקפי ומשלים. במקביל לשיווק המוצרים, מפעילה אאוטבק מעבדת בולמי זעזועים – המתקדמת מסוגה בישראל – הכוללת ציוד טכנולוגי ייעודי לתיקון, שיפוץ הרכבה ומילוי בולמים. בזכות הציוד המתקדם, כח האדם המיומן והאיכותי והידע שנצבר לאורך שונים כתוצאה מעבודה מול הגורמים בעלי הדרישות הגבוהות בשוק הישראלי (יחידות מיוחדות, קבוצות מירוץ, גופים ממשלתיים, ועוד), מציעה אאוטבק שירותים של התאמה וכיול לכל בולם ברמה הגבוהה ביותר – ובהתאם לדרישות הלקוח. במעבדה ניתן גם לשפץ ולחדש בולמים משומשים על פי דרישה.

היצע המוצרים של OHLINS חולש למעשה על כל תחומי עולם הרכב, וניתן למצוא את בולמי הזעזועים של OHLINS ברכבי כביש, שטח, רכבי ראלי, רכבים משופרים וכאמור דגמים ספורטיביים סדרתיים. בעולם הדו-גלגלי מככבים הבולמים והקפיצים של OHLINS על אופנועי שטח/ אנדורו, אופנועי ספורט, קאסטומים, סטריט-פייטרים – ואפילו קטנועים.

בין המוצרים הנפוצים ביותר ניתן למצוא בולמים קדמיים ואחוריים הבנויים בטכנולוגיית MONOTUBE על בסיס אלומיניום, קפיצים, סטים לקארטרידג', משככי היגוי ועוד. איכות המוצרים של OHLINS הופכת אותם לבחירה הטבעית של קבוצות מירוצים מקצועיות בענפי הנאסקאר, לה-מאן, WRC, DTM, MOTO GP, AMA, MX1, WORLD SBK, GNCC,DAKAR ועוד. גם נהגי מירוץ מובילים וביניהם אלופי עולם כמו סבסטיאן לואב, ולנטינו רוסי, חורחה לורנזו, ורבים וטובים נוספים, בחרו ב-OHLINS כספק המוביל לבולמי הזעזועים עבור רכבי המרוצים שלהם.

אחד מפיתוחיה הבולטים של חברת OHLINS היא מערכת ה-CES אשר יוצקת את הטכנולוגיה המתקדמת ביותר בתחומי ההידראוליקה והאלקטרוניקה אל תוך מערכת מתלים אדפטיבית סופר-מתקדמת המסוגלת ליצור קשר ולקבל מידע חיוני על מצב הדרך מכל גלגל. כך המערכת יכולה למעשה לשלוט על יכולת השיכוך של כל גלגל בנפרד – בהתאם לתנאי הדרך. המערכת מאפשרת לנהג ליהנות משילוב מושלם של ניהוג חד המאפיין מכונית ספורט בפניות, לצד נוחות של מכונית סאלון בשיוט – ללא הצורך להתפשר על אחת משתי התכונות הללו כמו במקרה של בולמי זעזועים רגילים. טכנולוגיית ה-CES של OHLINS שינתה את פני תעשיית הרכב, וכיום נמצאת בשימוש סדרתי בדגמי היוקרה של מרצדס, ב.מ.וו, פולקסווגן, וולוו, ואחרים.

מוצרי החברה מיוצרים כולם ע"י מהנדסים ועובדים בעלי תשוקה אינסופית לתחום, אלה מחויבים לשאיפה של חברת OHLINS להיות תמיד בטופ. וכדי להגיע לשם, מתפעלת החברה צוות מהנדסים מנוסים ומקצועיים המבטיחים כי כל מוצר המיוצר ע"י חברת OHLINS עובר עשרות רבות של בדיקות – חלקן רנדומליות וחלקן יזומות, אם במסלול או אם במחשב, על מנת לאתר כל פגם בתהליך בקרת הייצור והאיכות.

חברת OHLINS מפיצה את מוצריה בכל רחבי העולם, ומתפעלת כ-200 משווקים שונים. מלאי החברה כולל לא פחות מ-10,000 פריטים שונים, כאשר בכל שנה נוספים להיצע זה כ-1200 חלקים ורכיבים חדשים. מרכזי הפיתוח והייצור נמצאים כולם בבסיס החברה בשוודיה, והעובדה כי כל תהליך הפיתוח – החל מיצירת התרשים הראשוני על הלוח ועד אריזתו של המוצר בקרטון – מתקיים באותו מקום, מאפשר לחברת OHLINS להציע איכות ללא תחרות, ולהיות תמיד צעד אחד לפני המתחרים.

אאוטבק טכנולוגיות גאה להוביל את תחום השיפורים והשדרוגים בארץ, ולהציע ללקוח הישראלי מגוון רחב של מוצרים – החל משיפורים נקודתיים וכלה בקיטים שלמים. אאוטבק טכנולוגיות שמחה לספק מענה ראוי לכל לקוחותיה, מאלו העושים את צעדיהם הראשונים ומחפשים את מוצרי הכניסה לתחום, ועד למשפרים המקצועיים המחפשים את מוצרי הקצה דוגמת OHLINS, בהם חושק כל מי שהתחום בלבו.